IV edycja IT Career Summit – informatyczne targi pracy. Wejdź do gry o karierę marzeń!

Już we wrześniu odbędzie się kolejna, czwarta edycja targów IT Career Summit, podczas których największe firmy, będą aktywnie poszukiwać  nowych pracowników. Odwiedź Strefę Kariery IT, zaprezentuj swoje kompetencje i przekonaj się, może szukają właśnie Ciebie?

20 września 2017 od godziny 9:00 do 17:00 na Stadionie PGE Narodowym, będziesz miał możliwość poznać wszystkich kluczowych Pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w obszarze kompetencji IT, szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz obiecujące kontakty biznesowe.

Udział w targach pracy IT to świetna okazja dla młodych, zdolnych i ambitnych studentów, jak również absolwentów kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży.

Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej Konferencji – Twoja Kariera w IT – poprowadzi wykład motywacyjny.

Ponadto przewidziane są występy ekspertów branżowych.

Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://itcareersummit.pl/wawa/#REJESTRACJA

Wydarzenie kierowane jest do: Programistów, Developerów, Testerów, Wdrożeniowców, Inżynierów, Administratorów, Oficerów bezpieczeństwa, Managerów ds. zarządzania projektami IT, Studentów a także Absolwentów kierunków informatycznych.

W gronie wystawców znalazły się takie firmy jak: Deloitte, Bonair, PEKAO S.A., No Fluff Jobs, InfoPraca.pl.

Targi dają możliwość nawiązania współpracy z doświadczonymi i kompetentnymi specjalistami IT oraz prezentację aktualnych ofert pracy licznej grupie wyselekcjonowanych profesjonalistów.

Ponadto podczas IT Career Summit będzie mógł całkiem za darmo wykonać profesjonalne zdjęcie do CV,  w naszej Foto CV Budce! Jeśli zatem nie masz jeszcze zdjęcie swoim CV to najlepsza okazja, by je wykonać.

W programie imprezy przewidziano są także inne atrakcje – strefa dronów, dostęp do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Można będzie również wygrać wiele nagród w konkursach.

Strona internetowa wydarzenia: http://www.itcareersummit.pl

Facebook: https://www.facebook.com/itcareersummit/

Data: 20.09.2017
Lokalizacja:
Stadion PGE Narodowy w Warszawie

You might also like