Sphere.it – do rozdania 10 darmowych wejściówek dla dziewczyn oraz 30% zniżki dla wszystkich!

Sphere.it
Już niedługo, bo 15 kwietnia rozpocznie się w Krakowie trzydniowe wydarzenie z kilkoma ciekawymi ścieżkami, w których zapewne wielu z Was znajdzie coś dla siebie. Mowa o sphere.it czyli konferencji która podzielona jest na części/ścieżki ściśle poświęcone różnym zagadnieniom.

Scala

Ścieżka związana z językiem Scala. To wydarzenie startuje w sumie już 12 kwietnia, kiedy to odbędą się dwudniowe warsztaty. Więcej informacji tutaj: scala.sphere.it

Data

Ścieżka związana z Data Science i Machine Learning. W niedzielę odbywają się całodniowe warsztaty a dwa kolejne dni to już regularna konferencja.
Więcej informacji tutaj: data.sphere.it

React

Ścieżka obejmuje tematy związane z programowaniem reaktywnym. W niedzielę odbywają się całodniowe warsztaty a dwa kolejne dni to już regularna konferencja.
Więcej informacji tutaj: react.sphere.it

Trzy pozostałe części w formie popołudniowo-wieczornych Meetupów – 17 kwietnia.

Cloud
Trzy prelekcje dotyczące aplikacji chmurowych.
Więcej informacji tutaj: cloud.sphere.it
Frontend
Dwie prelekcje związane z tworzeniem aplikacji webowych.

Informacje ogólne

Jest to zdaje się pierwsza konferencja o takiej formie w Krakowie a jej organizatorem jest firma VirtusLab. Wszystko będzie miało miejsce w budynku Opery Krakowskiej na ulicy Lubicz 48, czyli całkiem ciekawa miejscówka jak na wydarzenie IT:) Na koniec czeka na Was after party w Browarze Lubicz całkiem niedaleko wspomnianej Opery.
Więcej informacji o poszczególnych częściach możecie znaleźć na podlinkowanych wyżej stronach poszczególnych wydarzeń lub na stronie głównej – sphere.it Co ważne – bilet jest jeden na wszystkie części więc możecie się między tymi ścieżkami dowolnie przemieszczać:)

Kod zniżkowy

Powiem Wam w sekrecie;), że gdybym miała troszkę więcej czasu, to chętnie wybrałabym się na część Data, ale niestety nie jest to w tym momencie możliwe. Generalnie bardzo Wam to wydarzenie polecam i zgodnie z tytułem notki mam dla Was kod zniżkowy – wystarczy przy kupnie biletu użyć kodu friend-of-virtus@sphere.it a zostanie naliczona zniżka.

Konkurs – tylko dla dziewczyn!

Natomiast dla dziewczyn mam do rozdania 10 całkowicie darmowych wejściówek – dzięki uprzejmości VirtusLab i Stripe. Wystarczy, że napiszecie do mnie na maila na iwona[at]programistka.com – liczy się kolejność zgłoszeń, zatem kto pierwszy ten lepszy. Chłopcy – pomóżcie koleżankom zdobyć wejściówki i prześlijcie im tego posta!
Jeśli wybierzecie się na to wydarzenie, koniecznie dajcie znać w komentarzach jak było!

You might also like