Shopping Advisor – krnąbrne zakładki #dajsiepoznac

Znalazłam wczoraj dość duży problem, który zauważyłam dopiero, gdy testowałam poprzednio opisanego wizarda dla nowych użytkowników. Mianowicie dzieją się jakieś dziwne rzeczy związane z zakładkami. Do adaptera wchodzą trzy – All, 7 Days, 30 Days, ale tylko na dwóch z nich (pierwszej i ostatniej) odpalają się metody onCreateView czy onActivityCreated. Konstruktory odpalają się na wszystkich trzech. W adapterze też są trzy.

Na dodatek, gdy wybieram drugą z zakładek tak naprawdę wywoływana jest…trzecia. Albo to już przemęczenie albo ekscytacja nadchodzącym urlopem, ale totalnie nie mogę tego ogarnąć i wątpię by udało mi się to w najbliższych dniach:( Chyba potrzebuję odpoczynku;) Nie pomogła też premiera nowej książki Remigiusza Mroza “Trawers”, która skutecznie w ostatnich dniach odwracała moją uwagę od wszystkiego innego.

Ale, żeby nie było, że jest tylko źle to z sukcesów z kolei udało mi się podpiąć logikę liczącą i zapisującą te prognozy, które pobieramy na podstawie danych od użytkownika w wizardzie:) Zatem cały czas do przodu, tylko troszkę wolniej:)

You might also like